Właścicielem strony „Pod Osłonami TV” jest firma HortiAdNet Sp. z o.o., z siedzibą w Krakowie, przy ul. Lea 210c/2.

Portal ma przede wszystkim charakter informacyjny – rozwiązania prezentowane w poszczególnych materiałach, zalecenia oraz opinie doradców i specjalistów cytowane w filmach zamieszczonych w niniejszym portalu należy traktować jako materiały informacyjne. W przypadku wdrażania we własnej praktyce elementów prezentowanych rozwiązań działania takie powinny być zawsze poprzedzone dokładną analizą lokalnych warunków, zaplecza technicznego itp. czynników mających wpływ na uprawę, a także własnej wiedzy i umiejętności.

Właściciel strony „Pod Osłonami TV” nie ponosi odpowiedzialności za skutki decyzji podjętych przez internautów na podstawie treści zawartych w materiałach filmowych opublikowanych na stronach niniejszego portalu oraz na stronach partnerów portalu (firm współpracujących oraz ogłoszeniodawców).

Użytkownicy strony mogą komentować zamieszczone na jego łamach treści, wskazane jest przestrzeganie przy tym obowiązujących przepisów prawa oraz zasad współżycia społecznego, komentarze niespełniające powyższych wymagań będą usuwane przez właściciela portalu.

Materiały prezentowane na stronach portalu „Pod Osłonami TV”, a także ich układ, podlegają ochronie z tytułu prawa autorskiego. Z treści zamieszczonych na łamach niniejszego portalu ogrodniczego można korzystać zgodnie z zasadami określonymi w ustawie z 4 lutego 1994 r. O prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. nr 24, poz.83, z późn., zm.). Publikowanie w jakiejkolwiek formie przez inne podmioty treści zamieszczonych w portalu bez zgody jego właściciela jest zabronione.

Materiały i informacje, do których prawa przysługują innym podmiotom publikowane są na łamach portalu „Pod osłonami tv” na podstawie zawartych umów i za zgodą ich właścicieli.

Użytkownicy portalu „Pod Osłonami TV” korzystający z określonych usług lub funkcji proponowanych na jego łamach są zobowiązani do podania niektórych informacji osobowych. Właściciel portalu zastrzega, że będą one gromadzone przez niego i wykorzystywane zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.

Właściciel portalu ogrodniczego „Pod Osłonami TV” zastrzega sobie prawo do zamieszczenia na stronach portalu treści reklamowych – w formie banerów lub oznaczonych w odpowiedni sposób filmów  reklamowych, równocześnie właściciel nie odpowiada za treść zamieszczonych reklam. Szczegółowe informacje na temat formatów i aktualnych cen reklam dostępne są pod adresami: biuro@podoslonami.pl lub pod nr. telefonu +48 692 407 773.