PODosłonami.tv

Dni Otwarte firmy Volmary w Gawartowej Woli – lipiec 2023

Firma Volmary zorganizowała na początku lipca dni otwarte w swojej siedzibie w Gawartowej Woli. Poświęcone były gatunkom balkonowo-rabatowym oraz bylinom, a także roślinom użytkowym, które są charakterystyczne dla oferty tego przedsiębiorstwa – zwłaszcza ziołom oraz warzywom do upraw amatorskich. Zwracały uwagę – nawiązujące do bieżących trendów – mieszane kompozycje z przyjaznych środowisku roślin ozdobnych oraz użytkowych. W różnorodnej kolekcji gatunków i odmian, zaprezentowanych na kilka sposobów – w doniczkach, dużych pojemnikach oraz na rabatach – nie zabrakło nowości, z których część jest oryginalna i nietypowa na tle oferty polskiego rynku. Ogrodnicy, którzy zaopatrują się w firmie Volmary w materiały wyjściowe do dalszej produkcji, mogli się zapoznać z proponowanym asortymentem roślin, sprecyzować decyzje co do zamówień na kolejny sezon i skorzystać z dodatkowego programu wydarzeń przygotowanych przez organizatorów.

Na temat planów firmy mówił prezes – Marcin Barbach. Zapraszamy do obejrzenia pierwszego odcinka relacji z Gawartowej Woli, wkrótce na naszym kanale kolejne firmy z tego pokazu roślin ozdobnych.

Więcej informacji znajdziecie w artykule na naszym portalu: Nowości – nie tylko roślinne, czyli Dni Otwarte firmy Volmary w Gawartowej Woli. Część I

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *